loading...

Nasza propozycja - zabawki magnetyczne ceny.

Nasze neodymowe magnesy znajdują zastosowanie w wielu branżach przemysłu, ale też w dziecięcych zabawkach. Pośród zabawek, które oferujemy, dużą popularnością cieszą się bez przerwy kreatywne zabawki z magnesami. Magnetyczne klocki XMAG2 polepszają logiczne i twórcze myślenie oraz przestrzenną wyobraźnię u dzieci i dorosłych w różnym wieku. Klocki magnetyczne XMAG2 posiadają prostą konstrukcję - mają w sobie pałeczki z dwoma magnesami neodymowymi na każdym jej końcu i dodatkowo stalowej kuleczki. Dzięki użyciu mocnych magnesów neodymowych, prezentowane klocki magnetyczne dają możliwość konstruowania oryginalnych budowli przestrzennych o nieograniczonych możliwościach.

Propozycja dla naszych klientów to także bardzo popularne kulki magnetyczne NeoCube, które są znane w wielu krajach jako NeoBall, w postaci sześcianu złożonego z 216 kulek pokrytych warstwą ochronną - niklową lub inną, w różnych kolorach.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza strona https://xlink.com.pl nie obsługuje Microsoft IE. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Microsoft Edge, Google Chrome lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube