loading...

Oszczędzaj na paliwie - magnetyzery neodymowe Turbomag® wersja XT ceny.

Magnesy na co dzień spotyka się nie tylko w domu, (w komputerach, laptopach, kuchenkach mikrofalowych, magnetofonach itp.), lecz też w autach.

Magnetyzery samochodowe to urządzenia wykorzystujące zjawiska magnetyczne, polepszające właściwości paliwa, wody i olejów. Oprócz tego czyszcząc dokładnie instalacje z materiałów ferromagnetycznych zapobiegają osadom np. pojawieniu się kamienia w kotłach. Mając duży wpływ na ułożenie dipoli magnetycznych cieczy znajdującej się wewnątrz magnetyzery "porządkując" występowanie zawirowań mogą bardzo zmienić jej właściwości i charakterystykę. Zalecana jest ich instalacja przy filtrach, co umożliwia co pewien czas czyszczenie miejsca, gdzie zostały zamontowane.
Montując w układach paliwowych magnetyzery mające w sobie mocne magnesy z neodymy można wpływać na poprawę ułożenia magnetycznych dipoli, co gwarantuje z kolei bardziej efektywne spalanie.

magnetyzer Turbomag
Zjawisko magnetyzera zostało odkryte przez Niemców w czasie II-ej wojny światowej - podczas przewożenia samolotami prętów magnetycznych zauważono znaczne zmniejszenie zużycia paliwa. W owych czasach nie znano magnesów neodymowych, a ówczesne magnetyzery miały gigantyczne rozmiary (podobnie jak maszyny liczące). Wynalazki ostatniego 20-lecia sprawiły, iż obecnie są one dziesięć razy mniejsze, zachowując przy tym taką samą moc.
magnetyzer Turbomag
zastosowanie magnesów w motoryzacji

Magnetyzery Turbomag® seria XT czysta oszczędność.

Aktualnie produkujemy magnetyzery nakładkowe, a całokształt naszych badań znalazł realizacje w serii produktów o nazwie kodowej Turbomag® seria XT.
Turbomag® jest prawnie chronionym znakiem towarowym zastrzeżonym Z-303759 w Urzędzie Patentowym RP.
Pamiętaj ! Nasze magnetyzery działają na paliwo nie na silnik. Dlatego też nie ma podziału na pojemność silnika. Paliwo do małego samochodu jest takie samo jak i do dużego więc magnetyzer będzie taki sam.

Zalecamy montować magnetyzery na filtrach, jednak jeśli nie ma takiej możliwości opcjonalnie można montować na przewodach doprowadzających paliwo. Nie ma znaczenia czy będzie to 5,5 cm od listwy wtryskowej czy 20 cm. Proces jonizacji i tak zajdzie, a jego efekt nie jest ulotny.
* na jeden magnetyzer przypadają dwie obejmy wraz z soczewkami magnetycznymi oraz dwa magnesy
Magnetyzery Turbomag® z serii XT-5 i XT-6, które przeznaczone są do samochodów osobowych testowane były na torach wyścigowych Polski. Zdecydowaliśmy się na tak ekstremalne testy po to aby zagwarantować naszym Klientom towar, który daje 100% satysfakcji.

Więcej o magnetyzerach Turbomag ® :
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, lecz nasz firmowy serwis https://xlink.com.pl już nie obsługuje IE. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Mozilla Firefox, Microsoft Edge albo Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube