loading...

Testowanie uchwytu magnetycznego na planie serialu Złomowisko.pl.

Musimy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl emitowanego na Discovery Channel, w odcinku drugim poddawany próbom jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Eksperymenty wykonuje pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a testowany przyrząd to UM 65x45. Ten sprzęt można znaleźć na naszej stronie w dziale – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z niezbędnym uzbrojeniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym konieczne jest wyposażenie do separacji metali. Separator magnetyczny czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyszukiwania okazów z metali żelaznych utraconych w masie odpadów, w wodzie itp.), czy innego narzędzia tego typu, usprawnia działalność, a czasami jest jedynym rozstrzygnięciem umożliwiającym segregację odpadów metalicznych. Także maszyny do separacji metali kolorowych w podstawowej fazie pracy korzystają z separatorów magnetycznych, natomiast tylko na kolejnym poziomie stosują procedury optyczne czy wirówki dające odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek wraz z panem Edkiem to bez cienia wątpliwości królowie polskich złomowisk. Zapewne nie tylko, ale Oni doskonale wiedzą jak coś co wygląda na pryzmę gratów zamienia się w profit. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 zdecydowanie wspiera ich w działaniu ponieważ to bardzo produktywne urządzenie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie przykro nam, ale nasz serwis https://xlink.com.pl już nie obsługuje przeglądarki Internet Explorer. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube