loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Marek i Edek sprawdzają uchwyt magnetyczny.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl emitowanego na Discovery Channel, w odcinku drugim poddawany próbom jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Testy wykonuje pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a badany przyrząd to UM 65x45. Uchwyt ten można odnaleźć na naszej stronie w zakładce – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy też z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z koniecznym oprzyrządowaniem.

Złomowisko to miejsce, w którym wskazane jest urządzenie do izolacji metali. Magnetyczny separator czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyławiania przedmiotów z metali żelaznych utraconych w masie odpadków, w wodzie itp.), czy innego narzędzia tego rodzaju, usprawnia pracę, a czasami jest ostatnim rozstrzygnięciem pozwalającym na segregację elementów metalicznych. Ponadto narzędzia do oddzielania metali kolorowych w podstawowej fazie aktywności używają separatorów magnetycznych, a tylko na kolejnym etapie wykorzystują techniki optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek wraz z panem Edkiem to bez wątpienia książęta naszych złomowisk. Zapewne nie tylko, lecz Oni dokładnie wiedzą jak coś co na pozór stanowi pryzmę śmieci zamienia się w zysk. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 zdecydowanie oddaje im znaczne usługi bo to niezwykle produktywne rozwiązanie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie przykro nam, lecz nasza firmowa strona https://xlink.com.pl już nie wspiera przeglądarki Internet Explorer. Zaktualizuj przeglądarkę na Mozilla Firefox, Google Chrome lub Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube