loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Marek i Edek testują uchwyt magnetyczny.

Musimy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w odcinku drugim testowany jest nasz uchwyt magnetyczny. Testy wykonuje pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany przyrząd to UM 65x45. Uchwyt ten łatwo odszukać na naszej stronie w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w regularnej sprzedaży wraz z niezbędnym uzbrojeniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym konieczne jest urządzenie do separacji metali. Narzędzie, które nazywamy separatorem magnetycznym czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyszukiwania okazów z metali żelaznych zapodzianych w masie śmieci, w wodzie itp.), lub innego narzędzia tego typu, usprawnia czynności, a momentami jest jedynym wyjściem umożliwiającym selekcję skrawków metalowych. Ponadto narzędzia do separacji metali kolorowych w początkowej fazie pracy stosują separatory magnetyczne, natomiast dopiero na następnym etapie stosują technologie optyczne czy wirówki dające odzysk metali kolorowych.

Pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa wraz z panem Edkiem to bez wątpienia królowie polskich złomowisk. Można długo szukać, lecz Oni doskonale radzą sobie z tym jak coś co przypomina pryzmę rupieci zmienia się w dochód. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 zdecydowanie oddaje im znaczne usługi bo to proste, ale wydajne podejście.


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube